Canta Tu Karaoke machine

Partager cette page:
Numéro de lot
1328
Partager cette page:
T.V.A.: 21 %

Description

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, Canta Tu Karaoke machine, complete professionele karaoke, draagbaar audio-videosysteem met wifi-microfoon, touchscreen 14 inch, wifi, luidspreker 40 W RMS, 4 uur oplaadtijd, 2 radiofrequenties, B0BG5P7M15

Jour(s) de visite

17/01/2026 - 15:00 à 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
Belgique

Jour(s) de collecte

24/01/2026 - 10:00 à 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
Belgique