SOULFUL Mousseline Beddengoed (220 x 240 cm)

Partager cette page:
Numéro de lot
387
Partager cette page:
T.V.A.: 21 %

Description

Lichte gebruikssporen, ok, originele verpakking, ontbreekt, SOULFUL Mousseline Beddengoed (220 x 240 cm) Katoen, Beddengoedsets 1 Dekbedovertrek met 2 Kussenslopen 80 x 80 cm, Oeko-Tex Beddengoed Zoethoutgroen met Ritssluiting, B0CGZJHN35

Jour(s) de visite

17/01/2026 - 15:00 à 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
Belgique

Jour(s) de collecte

24/01/2026 - 10:00 à 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
Belgique